Přeprava, která je rychlá a máte o ní přehled

Také znáte ten pocit, kdy čekáte balíček a denně kontrolujete s napětím svou poštovní schránku, zda už konečně v ní naleznete onen vytoužený lístek s oznámením, že tam a tam si máte vyzvednout svou zásilku? Načež Vás čeká cesta na pobočku, vystání dlouhé fronty a konečně máte svou kýženou zásilku v rukou. A to nemluvíme o případech, kdy se […]

Také znáte ten pocit, kdy čekáte balíček a denně kontrolujete s napětím svou poštovní schránku, zda už konečně v ní naleznete onen vytoužený lístek s oznámením, že tam a tam si máte vyzvednout svou zásilku? Načež Vás čeká cesta na pobočku, vystání dlouhé fronty a konečně máte svou kýženou zásilku v rukou. A to nemluvíme o případech, kdy se balíček „zatoulá“ a Vy čekáte velmi dlouho, někdy i marně. Možná jen kdosi nehodil oznámení do Vaší schránky? I tak to může vypadat. Proč to ale nezkusit jinak? S jistotou Vám oznamujeme, že je to skutečně možné a dostupné pro každého.

Víte kdy, víte za kolik

Až budete zase příště očekávat, že Vám někdo má odeslat balíček, poraďte mu, aby se s tím obrátil raději na nás. Zaručujeme Vám dodání na cílovou adresu v rozmezí 1-3 pracovních dnů, přičemž je samozřejmé, že zásilku doručíme až do rukou adresáta. Odesilatel balíčku má možnost si předem zjistit, kolik taková přeprava bude stát, má možnost během doručování sledovat odeslanou zásilku online. Posílání balíčků s námi je pohodlné pro odesilatele i příjemce. Zkuste to i Vy.